Współpraca z firmą windykacyjną wzmacnia autorytet Twojej firmy

Profesjonalny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym buduje się przez wiele lat. Ogromne znaczenie dla autorytetu każdej firmy jako instytucji ma odpowiedzialność finansowa i kultura w relacjach B2B, rozumiana jako rozsądne dysponowanie budżetem firmy, terminowe regulowanie swoich zobowiązań wobec Kontrahentów oraz traktowanie ich z szacunkiem i zrozumieniem w chwili, gdy wpadną w kłopoty finansowe.

PAYHELP 4 tygodnie temu

Payhelp współpracuje z biurami rachunkowymi i księgowymi. Jakie korzyści może zyskać Klient?

Nawiązanie współpracy z Payhelp to szereg korzyści dla biura rachunkowego i jego Klientów. Przede wszystkim jest to doskonały sposób na poszerzenie oferty biura o nową usługę. Klienci biur rachunkowych, które zdecydują się na współpracę z Payhelp, mogą liczyć nie tylko na etyczne, skuteczne i sprawne odzyskanie zaległych płatności, ale również na szerokie wsparcie w utrzymaniu płynności finansowej w przyszłości.

PAYHELP 1 miesiąc temu
Nowości i porady. Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter.

Łatwo i skutecznie odzyskaj pieniądze z niezapłaconych faktur

eWindykacja Payhelp dostępna w Santander Bank Polska

Payhelp postanowił wspomóc najmniejszych polskich Przedsiębiorców w walce o należne im środki z niezapłaconych faktur i we współpracy z Santander Bank Polska została uruchomiona usługa eWindykacja. Jest ona przeznaczona dla Przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy korzystają z bankowości internetowej Mini Firma dostępnej w Santander Bank Polska. Usługa polega na możliwości skorzystania z Payhelp  – profesjonalnego wsparcia w skutecznym odzyskiwaniu długów od nieterminowych Kontrahentów.

PAYHELP 2 miesiące temu

Korzyści, jakie płyną ze współpracy z firmą windykacyjną. Odzyskiwanie długów nigdy nie było tak proste!

Usługi online cieszą się coraz większym zainteresowaniem – nie tylko wśród zwykłych konsumentów, którzy dzięki pandemii COVID-19 przekonali się, jak wygodne jest robienie zakupów przez Internet. Również Przedsiębiorcy coraz chętniej załatwiają swoje sprawy bez wychodzenia z domu czy biura, ponieważ jest to bardzo wygodna alternatywa, zwłaszcza dla małych firm, w których większością spraw zajmuje się zwykle sam właściciel. Windykacja online w Payhelp to szybkie i skuteczne odzyskiwanie należności bez konieczności osobistego zaangażowania w proces ze strony Przedsiębiorcy.

PAYHELP 2 miesiące temu

Elektroniczne postępowanie upominawcze – wady i zalety

Elektroniczne postępowanie upominawcze możemy wykorzystać, kiedy chcąc odzyskać pieniądze szukamy narzędzia do windykacji długów z tytułu umów, przeterminowanych faktur, nieuregulowanych na czas należności.

PAYHELP 7 miesięcy temu