Jak zarządzać płatnościami w firmie, aby utrzymać płynność finansową?

PAYHELP 1 tydzień temu

Współpraca z firmą windykacyjną wzmacnia autorytet Twojej firmy

Profesjonalny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym buduje się przez wiele lat. Ogromne znaczenie dla autorytetu każdej firmy jako instytucji ma odpowiedzialność finansowa i kultura w relacjach B2B, rozumiana jako rozsądne dysponowanie budżetem firmy, terminowe regulowanie swoich zobowiązań wobec Kontrahentów oraz traktowanie ich z szacunkiem i zrozumieniem w chwili, gdy wpadną w kłopoty finansowe.

PAYHELP 4 tygodnie temu
Nowości i porady. Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter.

Łatwo i skutecznie odzyskaj pieniądze z niezapłaconych faktur

Payhelp współpracuje z biurami rachunkowymi i księgowymi. Jakie korzyści może zyskać Klient?

Nawiązanie współpracy z Payhelp to szereg korzyści dla biura rachunkowego i jego Klientów. Przede wszystkim jest to doskonały sposób na poszerzenie oferty biura o nową usługę. Klienci biur rachunkowych, które zdecydują się na współpracę z Payhelp, mogą liczyć nie tylko na etyczne, skuteczne i sprawne odzyskanie zaległych płatności, ale również na szerokie wsparcie w utrzymaniu płynności finansowej w przyszłości.

PAYHELP 1 miesiąc temu

eWindykacja Payhelp dostępna w Santander Bank Polska

Payhelp postanowił wspomóc najmniejszych polskich Przedsiębiorców w walce o należne im środki z niezapłaconych faktur i we współpracy z Santander Bank Polska została uruchomiona usługa eWindykacja. Jest ona przeznaczona dla Przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy korzystają z bankowości internetowej Mini Firma dostępnej w Santander Bank Polska. Usługa polega na możliwości skorzystania z Payhelp  – profesjonalnego wsparcia w skutecznym odzyskiwaniu długów od nieterminowych Kontrahentów.

PAYHELP 2 miesiące temu

Jak zmieni się ściąganie należności po pandemii COVID-19?

Efektywność działań windykacyjnych podejmowanych przez Payhelp (73% spraw zakończonych na etapie polubownym) jest najlepszym dowodem na to, że w najbliższej przyszłości to właśnie polubowne, przedsądowe metody profesjonalnej windykacji nadal będą najbardziej skuteczne. Po prostu nie proś się o swoje i wrzuć to do Payhelp – dzięki temu Ty możesz się skupić na prowadzeniu swojego biznesu, a my szybko i skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze!

PAYHELP 2 miesiące temu