90% przedsiębiorców
ma problem z Klientami,
którzy nie płacą
w terminie.

Jak się przed tym uchronić?

Po pierwsze, podpisuj umowy!

  Podaj adres, na który mamy wysłać darmowe wzory dokumentów

  (m.in. wzory: umowy, zlecenia, pokwitowania odbioru)

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od BEST S.A. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych oraz Newslettera) dotyczących usług i produktów oferowanych przez BEST S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz akceptuję treść Regulaminu Newslettera Payhelp.

  Wyrażoną zgodę można cofnąć w dowolnym momencie i bez podania przyczyny za pośrednictwem dowolnego kanału komunikacyjnego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Spółka BEST S.A. z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 8A, która będzie przetwarzała podane dane m.in. w celach określonych powyżej. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  rozwiń

  *pola obowiązkowe

  Czy wiesz że?

  czytaj dalej

  Jak zmniejszyć ryzyko niezapłaconych faktur?

  Po pierwsze odpowiednio dokumentując współpracę!

  Nie posiadasz aktualnych wzorów umowy i zamówień dla swoich Klientów? A może chcesz zweryfikować dokumenty, na których prowadzisz aktualne działania?

  Zadbaj o bezpieczeństwo i płynność finansową swojej firmy już dziś i pobierz przygotowane przez nas dokumenty:

  • umowę o świadczenie usług,
  • umowę o dzieło,
  • formularz zlecenia z protokołem odbioru.
  jak zmniejszyć ryzyko niezapłaconych faktur
  umowa i zlecenie na usługi

  Podstawową wartością dla ochrony Twojego biznesu jest prawidłowo przygotowana i podpisana umowa, która określa wszystkie warunki współpracy.

  Jeżeli Twój model biznesowy opiera się na jednorazowych usługach lub dostarczeniu określonego towaru czy działa, podpisuj choćby zlecenia na ich wykonanie i zadbaj, aby Klient potwierdził ich przyjęcie odpowiednim protokołem odbioru.

  POBIERZ WZORY DOKUMENTÓW

  Aby właściwie dbać o płynność finansową w swoim biznesie, należy odpowiednio zarządzać budżetem i regularnie go monitorować.

  Najważniejszym elementem strategii jest jednak wczesna prewencja. Nie powinno się dopuścić do sytuacji, w której Twój Kontrahent może bezkarnie unikać uregulowania należności na czas.

  Niestety z badań wynika, że zdecydowana większość przedsiębiorców ma problem z nierzetelnymi Klientami.

  artykuły eksperckie na blogu Payhelp

  czytaj dalej

  Pobierz DARMOWE
  wzory dokumentów
  i zabezpiecz swoje interesy już dziś!

  Jeśli masz problem z odzyskaniem pieniędzy z niezapłaconej faktury, sprawdź Payhelp

  POBIERAM

  Pobierz darmowe wzory dokumentów